Learn Colors With Cube Box Johny Johny Yes Papa Joker Kafalar Karışık Sürpriz Küpümü Sen mi aldın?

Learn Colors With Cube Box Johny Johny Yes Papa Joker Kafalar Karışık Sürpriz Küpümü Sen mi aldın? Ücretsiz Abone Ol : HanimisH TV Abone Ol : Cube Box sürpriz kutu diğer adıyla sürpriz küpler yani küp kutular açıyoruz. Cubebox sürpriz kutu da diyebileceğimiz Cube Box sürpriz paket lerden hangi sürpriz oyuncaklar çıkıyor? Cube Box oyuncak kutusu çeşitleriyle yani renkli kuleler le renkleri öğreniyoruz. Songül abla ile birlikte çocuk videoları yeni bölümümüzde Coni Coni çocuk şarkısı söyleyip Cubebox yani küp box lar açarak eğleniyoruz. Cubeboks diğer adıyla küp boks ların içinden birbirinden güzel oyuncaklar çıkıyor.

Songül abla ile birlikte sürpriz Cube Box diğer adıyla sürpriz küpler açıyoruz ve Cube Box sürprizlerle Türkçe ve İngilizce renkleri öğreniyoruz. Learn colors with Cube box.

İlk olarak pembe renkli sürpriz Cubebox ile başlıyoruz ve Sürpriz küp kutumuzun içinden böğürtlen aromalı ekşi yüz şekerli sakız ve bizon şeklinde dişleri kocaman olan boynuzlu bir oyuncak çıkıyor. Songül abla Cubebox açtığı sırada Hırsız joker Cubebox sürpriz paket lerden bir tanesini bulunduğu yerden aşırıyor. Songül abla Joker’i çağırarak Johny Johny Yes Papa çocuk şarkısı ile Cube Box sürpriz kutumuzu sen mi aldın? Diye kendisine soruyor. Hep birlikte Coni Coni Yes Papa çocuk şarkısı dinliyoruz.

Johny Johny Yes Papa şarkı sözü:

Johny, Johny!
Yes, Papa
Eating sugar?
No, Papa
Telling lies?
No, Papa
Open your mouth!
Ha! Ha! Ha!

Sonunda Joker Bube Box sürpriz paketi kendisinin aldığını itiraf ediyor. Joker Küpü getirene kadar bizde sıradaki Bube Box sürpriz paketimize açıyoruz ve paketimizin içinden çilek aromalı ekşi yüz şeker, bir dövme ve öküz de diyebileceğimiz kırmızı renkli bizona benzeyen bir oyuncaktan sonra Joker’in getirdiği mavi renkli Bube Box sürpriz paketi açıyoruz. Paketimizi açmadan önce Joker bizlere öküzüm ben öküzüm çocuk şarkısı söylüyor.

Sürpriz küp kutunun içinden Böğürtlen aromalı sakız, bir çocuk dövmesi ve halka geçirme oyuncağı çıkıyor. Sıradaki paketimizin içinden tuttu furutti aromalı şeker ve kanca şeklinde elleri olan robot ve mutant karışımı bir oyuncak çıkıyor. Yeşil paketin içinden oyuncak geyik çıkıyor. Songül abla ile birlikte oyuncakları kafalarını değiştiriyoruz ve kafalar karışık bir hale geliyor. değişen kafalarla eğlenceli oyunlar oynayabiliyoruz. Son olarak Turuncu paketimizi açtığımızıda içinden bir dövme yine bir oyuncak bizon çıkıyor. Sürpriz Küb boks Eğlenceli çocuk videolarımızdan bir tanesinin daha sonuna gelmeden önce sürpriz cubeboks diğer adıyla küp boks larla renkleri öğreniyoruz ve renkli kulelerle küp dizme oyunu oynuyoruz.

Ücretsiz abone olun ve yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutmayın.

Tümünü izleyin

Diğer Videolarım:

Pijamaskeliler dönüştürme oyun seti için tıklayın:
Johny Johny Yes Papa Niloya çikolatamı sen mi yedin? Videosu için tıklayın:
Pijamaskeliler Sürpriz Yumurta açma videosu için tıklayın:
Harika Kanatlar Sürpriz Yumurta için tıklayın:

Rainbow Dash My Little Pony Dev Sürpriz Yumurtası tıklayın:

Gece Bahçesi Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru – In the Night Garden Surprise Egg Play-doh için tıklayın:

Karlar Ülkesi Elsa Dev Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu için tıklayın:

Pamuk Prenses Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru – Snow White Play doh Egg videosu için tıklayın:

Star Wars BB-8 Droid Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru. BB-8 Droid Surprise Egg Play-doh videosu için tıklayın:

Disney Ters Yüz Tiksinti Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru – Inside Out Disgust videosu için tıklayın:

Shopkins Cicibici Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu için tıklayın:

Örümcek Adam Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu için tıklayın:

Songül abla ile Toys and Fun kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Toys and Fun

Sosyal Medya’da Toys and Fun:
Facebook:
Instagram:
Twitter:

63 comments

 1. T
  TO
  TOY
  TOYS
  A
  AN
  AND
  F
  FU
  FUN
  ABLA SENI COOOOK SEVIYORUMM
  BANA KALP ATARMISIN
  ABLA OZUR DILERIM OKUL YUZUNDEN SENI IHMAL EDIYORUM
  7 CI SINIFDA OKUYORUM AMA YINE SENI IZLEMEKDEN VAZ GECMIYORUMM..

  1. Rica ederim canım bende seni ve hepinizi çok seviyorum 🙂 Tatlım sizlerden gelen yoğun sabitleme isteği olduğu için artık haksızlık olmasın diye kendi yorumumu sabitliyorum umarım beni anlayışla karşılarsın ?❤️

 2. SONGÜL ABLA SENİ ÇOK SEVİYORUMM♥

  1 – Diğer oyuncak lar ile video çeken bir çok youtuberden daha fazla içeriğe sahipsin.

  2-Çok temiz kalplisinn♥

  3- Bazen video çekip attıktan sonra izleyecilerine cevap vermeyenler ama sen hiç öyle değilsin her zaman cevap veriyorsun

  IŞTE BU YÜZDEN SENİ SEVİYORUM VE TABİİ DAHA SAYMADIĞIM BİNLERCE GÜZEL YANIN VARR♥♥♥

  1. Evet doğru cevap tebrikler tatlım peki sen en çok hangi oyuncağı beğendin? Bizlerle paylaşmak ister misin? Benin en sevdiğim renk Yeşil canım ?❤️

 3. Abla haddimi bu kadar aştığım için senden çok özür diliyorum. Bu gün benim canımı feci bir şekilde sıktılar yani çok sinirlendim neyse onu boş verelim de çok özür dilerim. Bu sinirimden dolayı yazdım hadi allah a emanet ol bye bye

Leave a Reply