Niloya Öğretmen Johny Johny Yes Papa Joker LOL Bebek Okul Otobüsünü Slime tuzağına sen mi batırdın?

Niloya Öğretmen Johny Johny Yes Papa Joker LOL Bebek Okul Otobüsünü Slime tuzağına sen mi batırdın? Ücretsiz Abone Ol : HanimisH TV Abone Ol : Niloya çizgi filmi karakteri Niloya oyuncak ve öğrencileri Maşa ile Koca Ayı Türkçe karakteri Maşa oyuncak, Heidi türkçe karakteri Haydi ve lol oyuncak bebeklerden 24 ayar LOL Lüx bebek ile arkadaşlarının yanı sıra Caillou Türkçe oyuncak karakteri Kayu ve Şirinler çizgi film oyuncak karakteri hep birlikte oyuncak okul otobüsünü bekliyorlar. Öğretmen Niloya bu sırada öğrencilerine şarkı söylüyor. Niloya şarkı larından bir tanesinden ayaklı salamız çocuk şarkısı söylüyor.

Eğlenceli çocuk videoları yeni bölümümüzde Songül abla ile Niloya izle yip eğleniyoruz. Heidi izle yip ardından Maşa izle yerek stres attıran oyuncak cıvık sılaym tuzağına düşen okul otobüsünü bu eşek şakasından nasıl kurtulduğunu öğrenelim. Otobüsü tuzak tan kurtarması için Tatlı Cadı yı çağırırken hangi sihirli cümleyi kullandık? Çizgi film hikayemizi beğendiniz mi?

Çocuk şarkılarından Johny Johny Yes Papa şarkısını söyleyen Niloya’dan sonra ultra nadir LOL bebek Ayaklı Salam adlı çocuk şarkısını Söylüyor. Niloya çizgi filmi karakteri Niloya oyuncak ile çizgi film oyuncaklarını bakalım neler bekliyor?

Johny Johny Yes Papa şarkı sözleri:

Johny, Johny!
Yes, Papa
Eating sugar?
No, Papa
Telling lies?
No, Papa
Open your mouth!
Ha! Ha! Ha!

Ayaklı Salam şarkı sözleri:

Ayaklı salamız
Kokar ayaklarımız
Oyun oynar azarız
Şarkı sözü yazarız
Top oynar zıplarız
Mızıkçılara kızarız
Acıkınca koşarız
Yemek yiyip coşarız

Sonunda okul servisi geliyor ve Niloya öğrencilerini oyuncak otobüsebindiriyor. Niloya Tospik ile otobüsü takip ediyor. Niloya trafik kurallarına uyan Tospik’in emniyet kemeri taktığını görünce ona aferin diyor. Trafikte kırmızı ışıkta duran öğretmen Niloya trafik kuralları hakkında öğrencilerini eğitiyor ve hangi renk ışıkta geçilir sarı ışıkta mı? Yoksa yeşil ışıkta mı? Diye öğrenclerine soruyor.

Yolarına devam ettikleri sırada oyuncak şeker okul öğrencilerine eşek şakası yapma planı hazırlıyor ve onlara stres attıran oyuncak slime ile slime tuzağı Türkçe adıyla sılaym tuzağı hazırlıyor.

Yaya geçidine gelen okul otobüsü yavaşladığı sırada Joker eşek şakasını uygulamaya geçiyor ve Niloya servis şoförü Rıfkı beyi her ne kadar uyarsada okul otobüsünü bu eşek şakasından kurtaramıyor. Joker planladığı eşek şakası tam da istediği gibi oluyor ve yetmezmiş gibi otobüsün tepesinden aşağı slime akıtarak herkesi sılaym içinde bırakıyor. Slime school bus stopped. Okul otobüsü slime içine batı.

Öğretmen Niloya gördüklerine inanamıyor. Planı tıkır tıkır işleyen Joker keyiften Ki Ki Ki Ko Ko Ko şarkısını söylüyor. Niloya hiç okula gitmeyen Joker’i akıllanması için okula götürmeye karar veriyor. Okul otobüsünün ve çocuklarının slime içinde kaldığını gören Niloya elma dersem çık armut dersem çıkma sihirli sözlerini kullanarak Tatlı Cadı’ya yardım çağrısında bulunuyor. Tatlı Cadı hokus pokus yaparak herşeyi eski haline getiriyor. Şoför Niloya ve öğrencileri herşey normal hale döndükten sonra okullarına gidiyorlar.

Ücretsiz abone olun ve yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutmayın.

Tümünü izleyin

Diğer Videolarım:

Pijamaskeliler dönüştürme oyun seti için tıklayın:

Johny Johny Yes Papa Niloya çikolatamı sen mi yedin? Videosu için tıklayın:

Pijamaskeliler Sürpriz Yumurta açma videosu için tıklayın:

Harika Kanatlar Sürpriz Yumurta için tıklayın:

Rainbow Dash My Little Pony Dev Sürpriz Yumurtası tıklayın:

Gece Bahçesi Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru – In the Night Garden Surprise Egg Play-doh için tıklayın:

Karlar Ülkesi Elsa Dev Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu için tıklayın:

Pamuk Prenses Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru – Snow White Play doh Egg videosu:

Disney Ters Yüz Tiksinti Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru – Inside Out Disgust videosu:

Shopkins Cicibici Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu:

Örümcek Adam Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu:

Songül abla ile Toys and Fun kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.

Sevgiler. Toys and Fun

Sosyal Medya’da Toys and Fun:

Facebook:
Instagram:
Twitter:

71 comments

Leave a Reply