JOHNNY JOHNNY YES PAPA! ÜRKÜTÜCÜ OLMAYA BAŞLADI!

BENİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN! =)
İNSTAGRAM
FACEBOOK

Kevin MacLeod sanatçısının Faceoff adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı ( …) altında lisanslıdır.
Kaynak: -…
Sanatçı:

"kitap oku" "en güzel hikayeler" "kısa dini hikayeler" "kısa hikaye örnekleri" sohbet "sesli sohbet" "sesli kitap" "korku hikayeleri" "korkunç hikayeler" "korkunc hikayeler" "korku hikayeleri kısa" "gerçek korku hikayeleri" "korku hikayeleri yaşanmış" "korku hikayeleri gerçek kısa" "korku hikayeleri uzun" "gerçek yaşanmış korku hikayeleri" "korku evi hikayeleri" "en korkunc hikayeleri" "ilginç olaylar korku" "halk hikayeleri"

18 comments

    1. +Lady İlay hayata kalma vidyolarin olmadan youtubenin bir anlami kalmaz ama yinede kendi kararin saygi gosteriyorum,ama bir gun kararin değisirse scorpion(hanzo hasahi) karsi hayata kalma vidyosu yapmayi unutma??❤

    2. Yanlış anlamışsın sen benim cevabımı, tabi ki hayatta kalma videoları yapacağım kanalımın temel teması bu sonuçta, ama hangi konuyu ve karakteri yapacağımı kendi ilgi alanlarım ve bilgi sahibi olduğum konulara göre seçiyorum mantıklı olarak. Yani beni hiç enterese etmeyen karakterler hakkında video yapmam saçma olur. yani scorpion hakkında video yapmayacağım. Çünkü ilgimi çeken ve sevdiğim bir karakter değil. 3 tür anlatmaya çalışıyorum ama uzun uzun açıklama yapmam gerekiyormuş sanırım =)

Leave a Reply